Elektrické

vstřikovací lisy Toyo

Významná úspora provozních nákladů až 50% oproti klasickým hydraulickým strojům.

Více

Šneky a komory

pro extrudery

Zaměření na různé plastové produkty a různé typy šneků: standartní, šipkove, barierové, s odvodem vznikajicich plynů atd...

Více

Kónické

dvojšneky a komory

Kónické dvojšneky a komory mohou být navrženy podle zpracovovaných vstupních surovin, přísad, typu a formě požadované finalní produkce.

Více

Masterbatch dotazník

Dotazník ke zpracování nabídky a vzorování

Strojní náhradní díly

Společnost BORRA s.r.o. nabízí rozsáhlý sortiment strojních dílů jednotlivě i formou kompletních dodávek. Zajišťujeme instalaci a servis, dodávky náhradních dílů - šneky, komory, spičky vč. těsnících kroužků a válců. Uplatnění najdou zejména ve vstřikovacích, vytlačovacích strojich a také ve strojích na výrobu pryže a gumy, a tvářecích strojich.

Výzkum a vývoj

Díky výzkumu a vývoji, jsme schopni pro každou aplikaci navrhnout nejvhodnější plastifikační jednotku s odpovídající geometrií a pancéřováním. Konečným důsledkem práce našich expertů je vysoká opakovatelnost procesu, na kterou naši zákazníci spoléhají. Na takto dodané strojní díly poskytujeme záruku chodu při uvedení do provozu.

Výroba a servis

Výroba a servis nitridovaných a pancéřovaných šneků, komor a ostatních komponentů pro plastikárenské, gumárenské a potravinářské jednošnekové a dvoušnekové extrudery, vstřikolisy a vyfukovací stroje. Včetně návrhů na zvyšování výkonů a modernizaci šnekových geometrií.


Rychlé řešení odstávky extruderů, recyklačních, vstřikovacích, vyfukovacích, protektorovacích a potravinářských strojů z důvodu opotřebení součástí jako: vytlačovací šneky, válce, temperovací systémy, srdcovky, granulační desky, gumárenské hlavy, kabelářské obstříkávací hlavy


Modernizace a zvýšení výkonu plastikárenských, gumárenských a potravinářských strojů


Provedení podle vašeho přání, navržené přesně pro vaše specifické účely.


Jakost materiálů a veškeré zpracování je na vysoké kvalitativní úrovni


Bezplatné poradenství v oblasti plastikářských, gumárenských a potravinářských extruderů. Navržení řešení výrobně-technologických problémů.


Repasování starších strojů, výměna za výkonější geometrie šneků a válců. Úspora od 25% do 50% díky zvýšení výkonu a snížení nákladů oproti ceně originálních náhradních dílů.

Náhradní díly pro vstřikolisy

Vyrábíme náhradní díly pro vstřikovací stroje, vstřikolisy, vytlačovací extrudery a další stroje pro plastikářský a gumárenský průmysl.

Co nabízíme

  • Snížíme náklady na pořízení náhradních dílů
  • Bezplatně u vás zaměříme díly pro výrobu
  • Díky technologickému centru s dlouholetými zkušenostmi vám pomůžeme vyřešit problémy ve výrobě např: (zlepšení promíchání materiálu, zvýšení výkonu vašich strojů, optimalizace výkonu a další).

Kontaktujte nás

Pokud máte jakékoli dotazy neváhejte nás kontaktovat na tel.: 777 320 261 - Tomáš Holík

Borra - výroba špicky, šneky, komory

Rychlý kontakt

Pro kalkulaci náhradních dílů vyplňte poptávkový formulář:

Šneky - komory - špičky

Topné pásy a tělesa

Tomáš Holík
technik, konzultant
+420 777 320 261
holik@borra.cz

 

Odběr novinek

Vaše osobní údaje (e-mail, jméno) budeme (Borra s.r.o.) zpracovávat pouze za účelem zasílání newsletterů (maximálě 1x za měsíc) se zajímavým obsahem z oblasti vstřikování plastů a s aktuálními skladovými zásobami v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Svůj souhlas se zasíláním a zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani.

 

Výhradní zastoupení

Společnost Borra s. r. o. je výhradním distributorem plně elektrických vstřikvacích lisů TOYO na ůzemí České Republiky a Slovenska. 

Elektrické vstřikovací lisy TOYO

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.